Tercihinizi Foça Otel 1887’den Yana Yapın

0
307
Foça
Foça

Bu otel adını geçmiş tarihin izlerinden almış ve bu anlamda da farklı yeri olan bir butik oteldir. Foça’daki eviniz olarak anlatabileceğimiz bu otelde kendinizi oldukça rahat hissedecek ve sunulan hizmet olanaklarından kesinlikle memnun kalacaksınız. Bu otelin kapısı eskiden kalma taşlardan yapılmıştır ve günümüzde de hala bu orijinal havasını korumaktadır. Bu otel ile adeta tarihin kokusunu alacak ve farklı duygulara kapılacağınızdan emin olabilirsiniz. Foça Otel 1887 bir aile işletmesidir. Bu nedenle de burada kendinizi asla yabancı gibi hissetmeyeceksiniz. Konumu itibariyle de çok fazla tercih edilen bir oteldir. Denize 30 metrelik bir mesafesi vardır. Bu da özellikle yaz aylarında gelen ve denizin tadını doyasıya çıkarmak isteyen kişiler için çok uygun olmaktadır. Ayrıca kafe ve restoranlara yürüme mesafesinde olması çok büyük avantaj sağlamaktadır.

Ayrıcalıklı Ziyaretçi Olmaya Hazır Olun

Bu otelde kalan ziyaretçilerine farklı ayrıcalıklar tanınmaktadır. Bunlardan biri de burada kalan kişilere ücretsiz bir şekilde bisiklet verilmekte ve Foça’nın güzelliklerini görmeleri sağlanmaktadır. Bisikletiniz ile Foça’nın tarihi sokaklarını gezebilir çarşısına gidebilir sahilinde keyifli bir gün geçirerek bu güzel ilçeyi sevdikleriniz ile birlikte çok daha yakından tanıyabilirsiniz. Antika yataklar dolaplar buram buram tarih kokan bir oda düşünün. Eski ile yeninin harmanlandığı bu otelde çok farklı ve çok keyifli bir tatil geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Yerinizi Önceden Ayırmayı Unutmayın

Burası çok fazla sevildiği için sezon zamanında yer bulmanız zor olabilir. Bunun için sizlere tavsiyemiz önceden yerinizi ayırtmanız olacaktır. Eğer siz de güne böyle bir odada böyle bir otelde doğa ile iç içe bir şekilde merhaba demek istiyorsanız adresiniz Foça Otel 1887 olmalıdır. Foça’nın tam merkezinde olması diğer alanlara da yakın olması tabi ki burada konaklamak isteyen kişiler için bir avantajdır. Denizi ile ortamı ile aile işletmesi olmasından dolayı sunulan hizmetin kalitesi ve samimiyeti ile kesinlikle tercihiniz Foça Otel 1887 olmalıdır. Bu yıl bu oteli tercih ettiğinizde bir sonraki tatil planınız için farklı bir yer düşünmeyeceğinizden ve alacağınız hizmetten o kadar memnun kalacağınızdan bizler eminiz. En keyifli tatiller için siz de Foça Otel 1887’yi seçin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here