Foça’da Gezerken Fotoğraf Makinenizi Yanınızdan Ayırmayın

0
260

Tatil planı için şirin bir kıyı kasabası olan Foça’yı düşünüyorsanız gelmeden önce size birkaç tavsiyemiz olacak. Öncelikle gelmeden önce yerinizi ayırmanız hem daha uygun konaklamanızı sağlayacak hem de istediğiniz yerde yer bulabilmenize kolaylık sağlayacaktır. Bunun için önceden yer ayırmanız ilk tavsiyemiz olacaktır. Bunun yanı sıra eğer yaşadığınız anları ölümsüzleştirmek istiyorsanız fotoğraf makinenizi yanınızdan ayırmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü o kadar çok tarihi ve doğal güzellik ile karşılaşacaksınız ki eminiz her birini fotoğraflamak isteyeceksiniz. Sevdiklerinizle de anlarınızı paylaşmak isteyeceksiniz. Hatta çektiğiniz resimler ile etrafınızdaki insanlara da bir sonraki tatilleri için Foça’ya gelmelerinde akıllarında iz bırakacaksınız.

Doğal Güzellikleri Fotoğraflamak İsteyeceksiniz

İnsanlar günümüzde özellikle de sosyal medyada paylaşmak için resim çekmeyi çok sevmekte ve sıkça da yapmaktadırlar. Siz de tatil için gelmiş olduğunuz yerin güzelliklerini eminiz ki sevdikleriniz ile paylaşmak isteyeceksiniz. Fotoğrafını çekmek isteyeceğiniz yerlerden kısaca bahsedelim. Örneğin kıyı şeridi boyunca sıralanan balıkçı tekneleri muhteşem bir fotoğraf ortaya çıkaracaktır. Çünkü balıkçılarıyla ünlü olan Foça’nın tekneler ile olan görüntüsü eminiz ki her görenin içini açacaktır. Bunun dışında özellikle de bahar ya da yaz mevsiminde gelmiş iseniz etrafın çiçekler ile süslenmiş olduğunu butik otellerin şirin görüntülerini de resmedeceğinizden eminiz. Tarihi yapılar dikkatinizi çekiyorsa eminiz ki bunları gezmek ile kalmayıp fotoğraflar ile sürekli bakacağınız bir yere koyacaksınız.

Tatilinizin Keyfini Foça’da Çıkarın

Gidilen yerde resimler çekmek sonrasında bakıldığında orada yaşanılan anıları gözümüzde canlandırmamız için bir bahane olmaktadır. Ve gittiğiniz yeri beğeniyor olmanız da size resim çekme ihtiyacı sunmaktadır. Siz de herkes gibi konaklamayı planladığınız yerler hakkında önceden araştırma yapmalı ve fikir sahibi olmalısınız. Foça birçok kişiyi ağırlamış bir kasaba olarak otel sitelerine girdiğinizde yapılan yorumlardan hem otel hizmetleri hem de kasabanın genel yapısı hakkında fikir edinebilirsiniz. Aradığınız şey sakinlik huzur ve kendinizle baş başa kalmaksa eğer burası tam da size göre bir yerdir. Foça’ya gelmişken İzmir’in diğer tatil gölgelerine de uğrayabilir buraları da fotoğraf karelerinize ekleyebilirsiniz. Foça2da sizleri eğlenceli ve yolculuğunuza ve beklentilerinize değecek bir tatilin sizi beklediğinden emin olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here