Foça otellerinde siteler podcastinde

0
77
Foça
Foça

Foça otellerinde bazen sadece cesareti al ve büyük bir şey yapmalısın. Bu, içeriğinizle cesur bir açıklama yaparak veya yeni ve şaşırtıcı bir şey başlatarak bir sıçrama oluşturulabilmesi anlamına gelebilir.

Foça otellerinde pazartesi günü, kontrastın çerçeveleme gücünü kullanarak daha sürükleyici bir hikaye anlatmak için bir strateji paylaştı. Ve StudioPress sitemiz hakkında şık bir video ile bir örnek gösterdi. Bir uyarı: Bu çaresiz yıkama için bir teknik değildir. Söyleyecek cesur bir şey olduğunda kullanın.

Foça otellerinde salı günü, konuk yazarı (Sertifikalı İçerik Pazarlamacılarımızdan biri) video oluştururken sinirliliklerimizi nasıl aşılayabileceğimizi anlatıyor. Video üretiminin en derin sonuna atlamak için bir yol içerir – bunalmadan.

Foça otellerinde ve Çarşamba günü, Jerod Morris en sevdiği, cesur içerik stratejisini – podcast kayıtlarının yayınlanmasını – yayımlamak istediği tüm gerekçelerden bahsetti. Net olmadan çalışmak korkutucu olabilir, ama aynı zamanda büyük ödüller de getirir.

Foça otellerinde Tabii ki, bazen cesaretin dönüm tarafı bir stres yığını olabilir. yaratıcılığınızı koruyabilmeniz için stresi yönetmek için beş teknikten bahsetmiştim.

Foça otellerinde siteler podcastinde, korkunç bir eklentisi kararının alınmasının mega stresinden nasıl kaçınılacağını açıkladı. Aşırı dozda olduğumu düşünüyorsun, ama saldırıya uğrayan siteler ve korkunç kullanıcı deneyimi kan basıncını kesinlikle reddedebilir – ve düzeltilmesi çok daha kolay.

Foça otellerinde ve ile korkunç, korkunç, iyi, çok kötü çevrimiçi yorumlar ve trollerle beslenmeden bunlarla nasıl başa çıkılacağı hakkında röportaj yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here