Foça otellerinde OTA profillerini ayarlarken dikkat etmeniz gerekenler

0
115
Foça
Foça

Foça otellerinde OTA profillerini ayarlarken dikkat etmeniz gerekenler

Foça Otel Yönetimi En İyi Uygulama Kaynakları Foça otellerinde Çevrimiçi seyahat acenteniz (OTA) ilk seyahatiniz olacak. Her tıklamanın yeni veya geri gelen bir misafir sunma potansiyeli vardır, bu nedenle OTA profilleri basitleştirilemez veya tamamen seçilemez. Foça oteliniz yeni listeleniyorsa veya bir yenileme için erteleniyorsa, OTA profillerinizi ayarlarken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey vardır:

Foça otellerinde doğrudan konuklarınıza konuşun

Her foça otel, iş seyahatinde olanlar, aileler, bütçeye duyarlı gezginler vb. Bu nedenle, OTA profillerini kurarken kimin elinde olduğunu anlamak önemlidir.Foça otellerinde örneğin, oteliniz aile dostu bir tesis, bitişik odalar, yüzme havuzu ve aile tarzı yemek seçenekleri gibi ebeveynleri içeren etkinlik ve aktiviteleri vurgulamalıdır.

Foça otellerinde bir hikayeyi anlatan görseller kullanın

Foça Butik Otel ve otellerinde OTA’lar için rekabet zor, bu yüzden profesörler hızlı bir şekilde yolcuların dikkatini çekmelidir. Foça otellerinde bunu yapmanın en iyi yolu göz alıcı fotoğraflar. OTA profillerinizdeki fotoğraflar, konuk deneyimi hakkında bir hikaye anlatmalıdır. Foça otellerinde Ön lobinin, misafir odalarının ve ortak alanların yanı sıra çevredeki alanların yüksek kaliteli fotoğrafları, foça otelden ayrılmadan önce otelden ayrılmadan rezervasyon yaptırmak zorunda kalmamalıdır. OTA profillerinizi sergilemek için profesyonel, yüksek kaliteli fotoğraflara yatırım yapmayı düşünün. Yolculuktan gelen dikkat ve rezervasyonlar, yatırımınızın hızlı bir şekilde geri dönüşünü sağlayabilir.

Foça otellerinde benzersiz olmak

Foça oteliniz diğerlerinden ayrılıyor: taze yenilenmiş odalar, yeni yiyecek ve içecek menüleri, yerel işletmelerle ortaklıklar mı? Ne arıyorsun OTA profilleri. Bir yolcunun rezervasyon yapması için yalnızca bir fırsatı olabilir, bu yüzden otelin her yönünü bildirdiğinizden emin olun. Detaylar : https://www.izmirfocaotelleri.com

Foça otellerinde profillerinizi tutarlı bir şekilde yönetin

Foça otellerinde OTA profillerinizi oluşturduktan sonra, bunları tutarlı bir şekilde yönetmelisiniz. Foça otellerinde kendiniz veya güvenilir bir takım üyesi olun ve günlük güncellemelerinize yanıt vermek için sorumluluk alın. Gözden kaçmadığınızdan emin olmak için kişisel ve otel operasyon takvimlerinize hatırlatıcılar ekleyin. OTA ortaklıkları, binanın OTA ile uzun vadeli ilişkisinin önemli bir parçasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here