Foça Otelleri İçerik Stüdyosu

0
115
Foça
Foça

Örneğin, 2014’ten bu yana zengin içerik yaratmaya kendini adamış Foça Oteli kullanın. Şimdiye kadar, Foça Oteli içerik stüdyosu aşağıdakileri üretti:

‘Foça Otel Gezgin’ adlı bir çevrimiçi seyahat dergisi

Foça Otel TV şovları

Foça Otel Sanal gerçeklik deneyimleri

Foça Otel Kısa filmler

Foça Otel Paylaşılabilir sosyal medya içeriği

Foça Otel Gerçek zamanlı, müşteri odaklı pazarlama fırsatları

Foça Otel Kanıt da pudingte; İlk 90 günde, Marriott’un çevrimiçi dergisinde 7’den fazla rezervasyon yapıldı.

Foça Otelde İşaretleme ucu

Misafirlerinizi notlarınızı unutma.

Foça Butik Otel şehrin kalbinde ve şehir merkezine yakındır. Hedef konuk segmentlerinin neye ihtiyaç duyduğunu araştırın ve bulgularınızın üstlendiğiniz her marka etkinliğine katılmasına izin verin.

Tutarlı ve otantik olmak önemlidir. Müşteriler aptal değildir, bu yüzden onları kandırmaya çalıştığınızda veya söz vermediğinizde çabucak fark ederler.

Yine, herhangi bir ilişki gibi, güven şarttır. Mirasınızı inşa etmek biraz zaman alır ve size harika bir deneyim sunar. Oradan, mutlu misafirler sözlü haklar, ağızdan tavsiye edilen marka elçilikleri, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik ve çevrimiçi yorumlar olacaktır.

Foça Otelde Bütüncül bir yaklaşım benimsemek

Bu, tutarlılığın gerçekten önemli hale geldiği yerdir. Markanızın otelin resmi resmi aşağıdakiler dahil olmak üzere işletmenizle ilgili her şeye yansıtılmalıdır:

İsim ve logo

matbaacılık

Kırtasiye

Pazarlama aktiviteleri

Sosyal medya ve diğer herkese açık içerik

Her şey seni nasıl görmek istediğine bağlı. Örneğin, rahat ve sakin bir plaj kaçışı olarak tanınmak istiyorsanız, bu materyali tanıtmanız gerekir.

Foça Otelde Markanızı heyecanlandırmak için sosyal medyayı bir gemi olarak kullanın

Ayrıca on-line haber bülteninde kalma fırsatınız olacak. Özellikle Instagram ve Facebook, insanların oteliniz hakkında ne düşündüklerini etkilemek için harika yerlerdir.

Burada iyi bir örnek Foça Oteli sosyal medya sayfalarına getiriyor. Foça Otel, bir canlı havuz partisi veya bir fotoğrafın yayınlanması ve yayınlanması için bir etkinlik olmaması durumunda takipçilerinin neler yaptığını biliyor.

Bu, şehrin bir sonraki gezisini keşfetmeye başlayan ve Foça otelde kalanlar için yararlı bilgiler sunan konukların ilgisini ve beklentilerini ortaya çıkarmaktadır.

Önemli olan, konukların Foça otel markanızı olabildiğince yükseltmesidir. Şehrin kalbinde yer alan Foça otel, şehrin tüm önemli turistik mekanlarına kolay erişim imkanı sunmaktadır. Teklifler veya yıl dönümleri gibi haberleri yayınlamak ve tanıtmak, Foça otelin olumlu algısını güçlendirecektir.

Kaynak : https://www.izmirfocaotelleri.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here