Foça Otele Seyahat ederken Verimli Nasıl Kalınır? 2018

0
89
Foça
Foça

Foça Otele Seyahat ederken Verimli Nasıl Kalınır?

Foça Butik Otel de Hayatımdan yirmi yıl geriye bakmak ve sadece gördüğüm manzaralardan etkilenmek ve aynı zamanda yeryüzünde yarattığım şeyle gurur duymak istiyorum.

Ne yazık ki, Foça Otele uzun seyahat ve verimlilik her zaman el ele gitmiyor. Motivasyon ve yaratıcılık seyahatlerde kesinlikle olumlu sonuçlar verebilir. Ancak, üretkenlik söz konusu olduğunda, sürekli değişen bir çevreye odaklanmayı öğrenmelisiniz.

Her şeyden önce, Foça Otelde bu kolay değil, 4 yıldır ofisimde çalışıyorum beri bunu yapıyorum ve yol boyunca birkaç şey öğrendim. Bu blog yazısında onlarla paylaşacağım.

Foça Otelde Cuma sabahı rutininizi yaratın
Foça Otelde Tutarlı ol
Foça Otelde Yüksek Hızlı WiFi
Foça Otelde Airbnb apartmanları
Foça Otelde VA (sanal asistan) kiralama
Foça Otelde Önceden planlamak
Foça Otelde Ne zaman eğleneceğini biliyorsun
Foça Otel Dave Hayatında Bir Gün

Foça Otelde Cuma sabahı rutininizi yaratın

Rutin?! Ama göçmenlik sözlerini reddetmiyor muyuz? Evet ve hayır.

Foça Otelde Bir rutin, seyahat ederken çalışırken, kulaklarınıza çıldırdığınızda gerçekten yardımcı olabilir. Bu makul bir zamanda uyanmaktan başka bir şey içerebilir (yapmaya çalıştığım bir şey).
Sabah, e-postadan önce egzersizleri yapın (ayrıca, iyi değilim). Ya da sadece bir duş almak ve çalışmak gibi davranmak (bunu idare edebilirim).

Bir rutinden en iyi şekilde yararlanmak için, beyin güce öncelik vermeli ve yetersiz görevler için kendini otomatik pilotta tutmalıdır.

Foça Otelde Verimliliğinizi sürdürebilmeniz önemli olmakla birlikte, öğle yemeği yiyebileceğiniz yerler bulmaya çalışmak, bir iş projesinde sıkışıp kalabileceğiniz değerli zamanınızı ve enerjinizi kullanabilir. Çalışma alanınızın yakınında keyif aldığınız birkaç kafe ve haftada birden çok kez bulun.

Foça Otelde Tutarlı ol

Foça Otelde Acımasız rekabet dünyasında, tutarlılık ve kararlılık el ele gidebilir.

Foça Otelde Büyüdüm, yazı aşkımla boğuştum. Disleksi var ve okulda her zaman zorluk çektim çünkü kafamdaki yaratıcı düşüncemi kapsayacak kadar kağıt yazamadım. Ne demek istediğimi biliyordum, ama kağıtta almadım.
Bilgisayar klavyeleri ve belge yönetim yazılımlarına geçiş yaparken, hataları düzeltmek ve bölümleri taşımak için çok daha basit bir yöntemle verimli bir şekilde yazabilirim çünkü bunlar nadiren kronolojik sıraya göre yazılır.

Foça Otelde Her gün birden fazla blog aldığımı ve İngilizce öğretmemin beni geride bıraktığını yazdığım zamanın hayalini bile edemedim.

Foça Otelde Bunu başarabildim çünkü yeteneklerimi kanıtlamamış olmama rağmen hayallerimi sürdürmeyi asla bırakmadım. Unutma, eğer her gün devam edersen binlerce insan dışarıda kalır.

“Bir gün hayali ölüm, oraya iş için inanmayı bıraktığınız gün” (Chris Burkmenn)

Kaynak : https://www.izmirfocaotelleri.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here