Foça Otelde Mobil seyahat uygulamaları

0
80
Foça
Foça

Foça Otelde Mobil seyahat uygulamaları, gezginlerin uzun vadeli planlamayı önlemek için izin verir. Bu kendiliğinden olmalarını sağlar

Check-in işlemi yaklaşık üç ila dört ay sürmektedir ve rezervasyonun yaklaşık% 6’sı akıllı telefon aracılığıyla yapılmaktadır.

Check-in zamanı yaklaştıkça, sayılar düzenli olarak büyür. Sadece 24 saatte, insanların% 42’si oda rezervasyonu yapmak için bir akıllı telefon kullanıyor.

Kullanımı kolay bir uygulama olmadan, halihazırda yolda bulunan önemli bir yolcu yüzdesini kolayca kaybedebilirsiniz.

Aslında, birçok Foça otel işletmecisi bir mobil stratejiyi rezervasyonlar için bir öncelik haline getirmektedir. Bazı oteller mobil check-in seçeneklerini oluşturduklarında mobil cihazlara bile geçtiler.

Foça Otel Çevrimiçi rezervasyonunuzu yapmak için üçüncü taraf bir uygulama kullandığınızda, bu şirkete bir komisyon gönderdiğinizi unutmayın. Bazen% 15’e kadar.

Uygulama pazarı değiştikçe, sadece rezervasyon için değil, aynı zamanda kendi uygulamanızı oluşturmak için pazarlama için de kullanabilirsiniz.

Foça Otelinizin pazarlanması, Foça otel sahiplerinin derecelendirmelerini nasıl iyileştirdiğini pratik olarak göstermektedir. Bu harika bir iş, müşteri rahat ve pratik bir deneyim kazanıyor ve Foça oteliniz bu önemli seyahat sitelerinde sıralamanızı arttıran geri bildirimlerden yararlanıyor.

Bu nedenle, Foça oteliniz için daha iyi bir uygulama arıyorsanız, otelinizi pazarlamanıza yardımcı olacak aşağıdaki özellikleri sağladığınızdan emin olun.

Geri bildirim için sosyal medya bağlantıları
TripAdvisor Yorumları
Yelp’in yorum seçeneği
Akıllı telefon için uyarlanabilir bir pazarlama stratejisi oluşturarak, en küçük Foça otel bile kuyrukta yükselebilir. Sabah uyandığınızda veya gecenin ortasında kalmak için bir yer aradığınızda, parmaklarınızın ucuna bilgi getirmeniz, başarı formülünüzün önemli bir parçasıdır.

Seyahat Acenteleri ve Akıllı Telefonlar
Akıllı telefon kullanıcıları için birçok farklı seyahat uygulaması var.

Foça Otel için Savvy seyahat acenteleri kendi uygulamalarını oluşturmayı düşünmelidir. Bir uygulama, hızlı ve etkileşimli bir deneyim oluştururken satıcının alıcıya bağlı kalmasını sağlayan bir araçtır.

Foça Otel Seyahat planlaması söz konusu olduğunda, e-posta ve telefon görüşmeleri geçmişe dönüşüyor. Birkaç tıklamaya dayanan her şey eski moda olarak kabul edilir.

Uçuş, otel, tur ve araç rezervasyon seçeneklerine hızlı bir bağlantı sağlayan kullanıcı dostu bir uygulama arayüzü, modern bir günlük gezi için tam olarak ihtiyacınız olan şeydir.

Bugünün dünyasının gerçekliği, seyahat etmek isteyen insanların bunu kazanmak için sıkı çalışması gerektiğidir. Onlar her zaman açık ve seyahat acentesi ile uzun bir görüşme yaparken bilgisayarlarının önünde oturup için zaman yok.

Mobil uygulamalara yönelik başka bir akıllı yaklaşım, çevrimdışı işlevselliktir. Dolaşım ücretleri, uçak modları ve sabit internet bağlantısı sunmayan “noplacevilles” hakkında hatırlamak önemlidir.

Haritalar ve kılavuzlar gibi çevrimdışı yetenekler sağlayan uygulamaların en çok karı getirme olasılığı daha yüksektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here