Foça Otel Yönetimi En İyi Uygulama Kaynakları 

0
63
Foça
Foça

Foça Otel Yönetimi En İyi Uygulama Kaynakları

Foça otellerin amacı, çevrimiçi varlığımızı arttırmak, sosyal medyamızı yükseltmek ve mülkiyeti devralmadan önce bile GDS’nin görkemli dünyasına bağlanmaktı.

Foça otellerinde Benim durumumda, Marka tanıma, daha büyük pazarlama bütçeleri ve çok sayıda dağıtım kanalı için oda rezervasyonu yapmak için kullanılan sistemdir. Bunların çoğu benimki de dahil olmak üzere pazara hakim.

Birçok bağımsız foça otel web sitesinde, Facebook sayfalarında su basmak için büyük seyahat rezervasyon sitelerinde çok çalıştım ve kimin doğru yaptığını anladım. Foça otellerinde birkaç banka tarafından finanse edilmek istenmesine rağmen, mülküm için bir franchise ekleme arzusu yoktu. Bunu yapmak, kendi benzersiz konuk deneyimimi yaratmanın zorluğunu ve hayalini azaltacaktır.

Foça otellerinde açılış gününe kadar tüm sistemleri hazırlamak için sadece 6 haftam olmasına rağmen, hepsi benim için kolay olan çok sayıda Gayrimenkul Yönetimi Yazılım Şirketinden sayısız saat ayırdım, rezervasyon yönetimi, raporlama, grup rezervasyonları, ücretsiz rezervasyon motoru, gelir yönetimi, kredi kartı entegrasyonu ve dağıtım kanalı ve GDS ile 140’dan fazla 2 yönlü entegrasyon. Birçok gösteriden ve uzun satış sahalarından sonra sonunda bir seçim yaptım. En görsel olarak çekici seçtim. Ekranda yeşil çim ve sevimli küçük bir ağaç var. Ben bir misafir kontrol etmek için simge küçük bir kapıya şekilli sevdi. Ve aslında çok zekice bir rezervasyon yaparken oda rezervasyonu için küçük bir kitap olduğunu düşündüm. İki tam mevsimden sonra, beni hayal kırıklığına uğratmadığını söylemekten mutluluk duyarız. Foça otellerinde bu sistem, bağımsız bir foça oteli başarıyla işletmek için tüm özelliklere sahiptir ve sevimli. Profesyonel yazılımlar sevimli olabilir.

Foça otellerinde ağırlama işi gerçekten oldukça basit. Hepimiz güvenli, rahat bir yer, uyku, yüzme havuzları, sıcak duşlar, harika kahve, vs. Satıyoruz. Amacım yolcuyu seçmek.

Foça otellerinde sadece başlarını yataklara koyma işinde değilim; Mutluluk yaratma işindeyim. Misafirlerim, meslektaşlarım, ailem ve kendim için mutluluk yaratmak. Büyüleyici 64 oda, 5 dönümlük mevsimsel özelliği, gece performansım için mükemmel bir manzara.

Foça otellerinde misafirleri bir yaz gecesinde kontrol ettim. Onu sevdim ve tekrar tekrar kullandım ve dünyanın her yerinden birçok yolcuyu karşıladı. Foça otellerinde evet, birkaç garip görünüş ve garip gülümsemeler alıyorum, ama çoğu zaman, bu ifade mutlu bir sohbet ve eğlenceli bir ilk izlenim ile başlıyor.

Foça otellerinde vücudumun ve aklımın mutluluğa karşı görevimi sunmak için çok yorgun olduğu zamanlar vardır. 240 gün sahibi / işletmeci olarak çalışıyorum, her günün bir kısmı misafir deneyimini en fazla etkileyebileceğim ön büroda geçirir. Foça otellerinde sezonun en başında bir gece çok yorgun olduğumu hatırlıyorum, gözlerimi açık tutamıyordum. Otel doluydu; Aileler birlikte vakit geçirirken, kapalı havuzdan kahkahalar düşüyordu. Açık havuz ve tenis kortu da işgal edildi ve birçoğu temiz hava ve yıldızlarla dolu bir gökyüzünün tadını çıkardılar. Dışarıda beklerken, seslerin, insanların, çevrenin acılığının tadını çıkardım ve uykusuz bir partiye sahip olmak için çok şanslı hissettim.

Foça otellerinde ancak, bu bitmek zorunda kaldı. Bir şekilde bütün bu insanları odalarına mümkün olan en keyifli şekilde götürmeliydim, bu yüzden kendi başıma uyuyabileydim. Foça otellerinde bu nedenle, bölgedeki cazibe merkezleri, özellikle sabah erken varış gerektiren aktiviteler hakkında broşürler hazırladım. Ayrıca yerel vahşi yaşamın tehlikeleri hakkında bir broşür de buldum… Dağ Lions. Mountain Lions hakkında bir broşür, geceleri sessiz kalmak ve içeride kalmak demektir. Mülkün çevresinde çok sayıda mutlu misafir gördüğümden beri, çok sayıda mutlu misafirle tanıştım ve sabah erkenden aktiviteler sundum, ayrıca Mountain Lion Güvenlik Bilgilerini de ekledim. 30 dakika sonra ışıkları kapattım ve yatağa gittim. Tamam, normal bir kapanış zamanımız vardı, ama insanların gitmesini veya sessiz kalmasını istememekten nefret ediyorum. Foça otellerinde karar vermelerine yardım etmeyi tercih ederim. İnsanlar daha mutlu görünüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here