Foça otel neden daha çok gezgin “kalıntıları” alıyor?

0
69
Foça
Foça

Foça otel neden daha çok gezgin “kalıntıları” alıyor?

Foça Otel Yönetimi En İyi Uygulama Kaynakları /
Foça otellerinde alışkanlık, tüketici harcama alışkanlıklarını etkileyen en sıcak konseptlerden biridir. Daha fazla insan STAYCATIONbusinesses bölgesini destekleyerek ve bağımsız otelcilerden yararlanarak, evlerine yakın seyahat paralarını harcamamaktan ziyade yerel kaynaklı gıdaları tüketmekle ilgileniyor, aksi takdirde arı misafirperverliği almak için harika bir haber var.Foça otellerinde bu trend her yıl büyüyor. Foça otellerinde google Arama Trendleri’ne göre, Temmuz ayında 4 kişi kalmadan Temmuz ayında çevrimiçi aramalar yapıldı ve 2014’te% 10 arttı. Foça otel bu nedenle, operatörler yaz seyahatlerine yaklaşmayı dört gözle bekliyorlar.

Foça otellerinde kalabalık trendine daha yakından baktığımızda, gezginlerin eve daha yakın bir tatil yapmayı tercih etmelerinin 3 nedeni var:

Foça otelleinde yoğun programlarınıza uyar.
Foça otellerinde müşterilerle konuşurken operatörler, yoğun programlarından ne zaman aradıklarından ne kadar memnun olduklarını düzenli olarak duyarlar. Profesyonel ve kişisel sorumlulukları dengelemek, birçok insan için çok zorlu 2 haftalık bir rüya tatiline girmenize izin verir, ancak yılda 2 veya 3 gece gezisine çıkmak, özellikle bin yıl gibi zorlayıcı gezginler için mükemmel bir çözümdür. Foça otellerinde geçen yıl, binlerin% 33’ü, evlerinin 50 milinde en az bir tatil yaptı. Foça otellerinde sürüş mesafesindeki bir hedefe seyahat etmek için yeterince uzak, ama sadece kendinizi hissettirmek için, bazı gezginler dinlenmek, dinlenmek ve akülerini yeniden şarj etmek zorundalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here